دانشگاه فرهنگیان

مرکز آموزش عالی شهید رجایی فرخ شهر

پیام نوروزی دکتر نظری فرد مدیریت پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان


هو الرّحمن الرّحیم

پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می کند و اوست که مردگان را پس از مرگ زنده میگرداند و بر هر چیزی توانا است.
                                                                                                                                                                                                          ( سوره روم آیه 50 )


بار دیگر صدای ترنم بهار، گوش را می نوازد و عطر دل انگیزش مشام  جان را پر می کند. زمین با اجازه و اراده الهی دیگر بار زنده می شود و همه جماد و نبات و حیوان و انسانهای شیدای کرامت و قدرت آن آفریننده مهربان با جوشش و جنبش مضاعف خویش ستایش و تسبیح آن اله یگانه را گفته و با سرود بهار، همنوا می شوند. 


بهار پیام آور تعادل و تحول است و درسایه تعادل، زندگی زیباتر شده و دلنوازتر و چشم نوازتر می شود.

بهار یادآور رحمت، محبت و عظمت همیشگی خداوند مهربان است و اینکه مهر او همواره به سوی همه بندگان و جنبندگان سرازیر و فراگیر است.


جهان هستی آینه دار خداست و گوشه ای از جمال و زیبایی لایتناهی پروردگار را پیش چشم ما می کشد.

مراد  دل ز تماشای  باغ عالم چیست ؟         به دست مردم چشم، از رخ تو، گل چیدن

بر همه بندگان الهی فرض است که کمتر از طبیعت نباشیم و با دگرگونی و تحول، دلمان را زنده و زنده تر کنیم و جانمان را برای حضور دوست، سبز و با طراوت نمائیم.دلی سرشار از حب الهی و خالی از بغض های واهی.

لازم است در آستانه سال جدید، از همه همراهی ها و پشتیبانی های خوب و دلگرم کننده همکاران خوب وعزیزم در دانشگاه فرهنگیان  سپاسگزاری ویژه بنمایم و به  همه ی دانشجویان عزبری که  دل در گرو سربلندی هر چه بیشتردانش آموزان آینده ی  این مرز و بوم داشته و دارند و درمسیر علم آموزی تلاش می نمایند خدا قوتی جانانه بگویم.


با نهایت صمیمیت و افتخار، فرا رسیدن بهار و نوروز۹۷ که با ماه پرخیر وبرکت رجب ومیلاد با سعادت امیر مومنان حضرت علی بن ابیطالب (ع) قرین گردیده و با عطر بوی این بزرگوار آمیخته است را به همه ی شما عزیزان  به ویژه دانشجویان گرامی شادباش گفته و برای همگی  آرزوی سال و سالهایی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت دارم. 


هر روزتان نوروز و دل و جانتان همیشه بهاری باد.
           دکتر تیمور نظری فرد
سرپرست امور پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان


| شناسه مطلب: 101589

تعداد بازدید: 94 | آخرین بازدید:
نظرات کاربران